Co je to systém VALTY?

Pružný rošt s matrací VALTY® je lehací systém, který lze nazvat dokonalou matrací. VALTY® zajistí anatomicky správnou podpěru těla i výtečnou hygienu lůžka. Mezi hlavní přednosti patří možnost uzpůsobení vlastním požadavkům a potřebám.
VALTY® se skládá z pružného roštu a tenčí matrace. Rošt je sestaven z pružných lamel z masivního jasanového dřeva, které citlivě reagují na každý pohyb spáče. Lamely jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům. Tvrdost roštu se přizpůsobuje váze spáče a lze ji v průběhu užívání i změnit. Na rošt se pokládá tenčí matrace – na výběr je několik typů i výšek matrací. VALTY® tak vyhoví jak vyznavačům tužšího spaní, tak i fajnšmekrům, kteří vyznávají maximální pohodlí. Systém VALTY® se vyrábí na míru. Mezi hlavní přednosti systému patří možnost uzpůsobení vlastním potřebám i po zakoupení. Valty je zákazníkovi vyráběno na míru s ohledem na jeho hmotnost a výšku. Díky své konstrukci je výrazně prodyšnější než klasické matrace, a proto má i dlouhou životnost. Další výraznou výhodou je možnost výměny jednotlivých komponentů v průběhu užívání, čímž vznikne prakticky nová matrace.

 

Jak začít s výběrem?

Pokud máte možnost, určitě doporučujeme navštívit některou z našich prodejen a různé variace systému Valty si vyzkoušet osobně. Vybírat lze z několika typů vrchních matrací a potahů. Je třeba si zvolit ergotyp na výšku své postavy, ale především i váhovou kategorii, na kterou bude systém Valty koncipován. Pokud byste se však do správné váhové kategorie netrefili, můžete využít výměny pružných podélných prvků do 1 roku zdarma.

Tipy při výběru

 

Produkty

Podívejte se, co nabízíme.

Valty rošt
VALTY rošt
Matrace KS 6
matrace KS 6
Matrace KS 8
matrace KS 8

 

 

Matrace KS 10
matrace KS 10
Matrace AS 8
matrace AS 8

 

 

Katalog

Katalog matrací

 

Proč si koupit matraci a rošt Valty u nás?

Kvalitní materiály

K výrobě systému Valty jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, čímž je zaručena dlouhá životnost těchto produktů. Jedná se o PUR pěnu Duren, paměťovou pěnu Celsio a studené pěny Celtex a Cellpur.

Odborné poradenství

Naše Studia zdravého spaní jsou vám plně k dispozici, abyste si mohli všechny produkty vyzkoušet na vlastní kůži. Proškolený personál vám rád pomůže s výběrem optimálního produktu.

Výroba na míru

Potřebujete systém Valty vyrobit do atypické postele? Nevadí. Veškeré matrace a rošty vyrábíme i na míru dle vašeho přání.

Možnost dovozu

Na přání zákazníka jsme schopni zprostředkovat dovoz jednoho nebo více produktů. Typ dopravy si vybíráte podle vašich preferencí.